Online Rezervasyon
BİLGİ VE REZERVASYON HATTI: 0 (242) 745 05 48
2
Spa Wellness

Alışılagelmiş Spa - wellness hizmetlerinin ötesinde... Bedeninizi ve ruhunuzu yenileyebileceğiniz, doğanın bizlere sunduğu imkanların sonuna kadar kullanıldığı, sağlıklı ve yüksek yaşam kaltiesine ulaşabilmeniz hedeflenerek özel olarak tasarlanmış, Spa merkezimizde, misafirlerimize; Zen felsefesi detayları ile bezeli uzakdoğu masajları, sultan bakımları, terapiler gibi lüks bakımların sunulduğu bölümler holistik terapiler, şarap banyoları, doğal özlü güzellik bakımları, ayrıca, değişik derecelerde saunalar, buhar odası, özel duşlar ve Geleneksel Türk Hamamı gibi hizmetler verilmektedir.

515 m2 alana kurulu SPA merkezi, 2 adet kapalı yüzme havuzu 2 adet çocuk havuzunu da içerisinde barındırmaktadır.

SPA bölümü yaklaşık 545m² alandan oluşan özel bir alandır. SPA bölümünde; Ayurvede ,Hidroterapi suiti,Taş terapi, Shiatsu Thai masajı, Balli terapi, Cilt Bakım , El – Ayak özel bakım , Türk Hamamı bulunmaktadır. buhar odası da sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Şu anda dünyanın spa trendi olan holistik terapi seçeneğide spa merkezimizde misafirlerimizin yararlanabileceği hizmetlerimiz arasındadır.

SPA relax bölümü kapalı havuz, , sauna, buhar odası, duşlar ve geleneksel Türk hamamı,fin hamamı ile otel misafirlerinin ortak ve serbest kullanacakları bölümdür.