Online Rezervasyon
BİLGİ VE REZERVASYON HATTI: 0 (242) 745 05 48
2
Kalite

Misyonumuz
Turizm sektöründe  ve kongre hizmetlerinde gerek ülkemizde gerekse dünyada söz sahibi olarak, çalışanlarımızla bir ekol yaratmaktır. Sunduğumuz hizmetin kalitesiyle misafirlerimizin ülkemizden ve otelimizden her zaman memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlayıp, ülkemizin tarih ve kültür tanıtımına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz
Harrington Park Resort Hotel sunduğu kaliteli hizmet ve misafir memnuniyeti ile sektörün en önde gelen otellerinden biri  olarak, yurt içi ve yurtdışında kaliteli hizmeti ile değerlerine değer katan bir oteldir. Çalışanların ve yöneticilerin birinci derecede tercih ettikleri huzurlu bir çalışma ortamında en iyi marka olmanın verdiği güvenle sürekli büyür ve gelişir. Çalışanlarının ve yöneticilerinin kişisel ve mesleki becerilerini geliştirerek bunu hizmetine yansıtır.

Kalite Politikası


Harrington Park Resort Otel
Üstün ve kaliteli hizmet anlayışı içinde doğayı korur iş güvenliği kurallarına uyar. Konuklarına ve çalışanlarına sağlıklı koşullarda üretilmiş gıdalar sunar.

Misafirlerimizin beklentilerini karşılamak adına Toplam Kalite anlayışıyla hareket ederken, kalite yönetim sistemimizin dinamik yapısını korumak, geliştirmek, etkinliğini sürekli kılmak, eğitimlerle sürekli desteklemek öncelikli ve vazgeçilmez yönetim kuralımızdır.

Ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet göstererek rekabet eden otelimiz her zaman lider olabilmek için ÜSTÜN KALİTE anlayışından ayrılmayacaktır.