Online Rezervasyon
BİLGİ VE REZERVASYON HATTI: 0 (242) 745 05 48
2
Hakkımızda

KÖSEOĞLU Turizm, Sn Mustafa Köseoğlu tarafından 1989 yılında kurulmuştur. Şirket kurulumundan önce kendisi çeşitli inşaat işleri yaparak, genç yaşında müteahhitliğe adımını atmıştır. 1957 senesinde Nato Hoşdere de İbrahim Yolal inşaat firması ile çok hızlı ve iyi kalitede inşaatlar yapmıştır. Aynı zamanda Yassı ada da Askeriyenin çeşitli inşaat işlerinde ve Milli Eğitimin çok sayıda okul inşaatında çalışkanlığı ve prensip sahibi bir insan olması sebebiyle büyük başarılara imza atmıştır. Demirözü Mustafa Köseoğlu lisesi ve yurdu yapılan eğitime yönelik inşai faaliyetlerden bir tanesidir.

1970 yılında referanslarına İstanbul Merter de sayısız apartman ve siteler; Florya da villalar, Etilerde lüks konutlar katmıştır.1980 yıllarında Arabistan’ın Cidde şehrinde farklı ihale projeleri ile ön plana çıkmıştır.

1988 senesinden itibaren kendi inşa ettiği 4 yıldızlı Berr Hotel ve Piyano Forte Otelleri ile turizm işletmeciliğine başlamıştır. Turizm yatırımlarının sonuncusu dünya standartlarında inşaa edilmiş 5 yıldızlı Harrington Park Resort Hotel olup, Ankara Çankaya da 5 yıldızlı Hotel projesi ile yine lüks ve konforu bir arada sunmayı hedeflemektedir.

Ayrıca sağlık sektörüne yönelik çalışmaları ile ilgili de ilerleyen zamanlarda adını duyuracaktır.